Zwroty

W momencie, kiedy produkt nie spełnia Państwa oczekiwań jest możliwość jego zwrotu bez podania przyczyny do 14 dni od dnia otrzymania towaru. Warunkiem jest jednak niezmieniony stan towaru – musicie Państwo posiadać oryginalne opakowanie, a sam produkt nie może mieć śladów użytkowania.
W takim przypadku prosimy Państwa o podesłanie towaru razem z otrzymaną z nim fakturą oraz zaznaczoną częścią „ZWROT”. Macie Państwo gwarancję zwrotu wartości produktu w terminie do 14 dni . Nie zwracamy natomiast kosztów przesyłki. Pragniemy również poinformować Państwa, że nie przyjmujemy żadnych przesyłek za pobraniem.

Jeżeli zdecydują się Państwo na zwrot zakupionego towaru prosimy odesłać przesyłkę na adres:
Practic
30-348 Kraków
ul. Grota Roweckiego 10
Z dopiskiem „ZWROT”

Reklamacje

Każdy towar kupiony w naszym sklepie objęty jest gwarancją i może zostać wymieniony, jeżeli posiada wady fabryczne bądź został uszkodzony mechaniczne w trakcie wysyłki. W takim przypadku prosimy o odesłanie towaru zwykłą przesyłką pocztową wraz z otrzymaną z nim fakturą z zaznaczoną częścią „Reklamacja” i opisem przyczyn reklamacji. Produkt zostanie wymieniony na pełnowartościowy, a jeżeli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wycofania towaru z produkcji), zaoferujemy do wyboru inne, dostępne w naszym sklepie produkty lub zwrócimy Państwu pieniądze.
Jednocześnie informujemy, że nie przyjmujemy żadnych przesyłek odesłanych do nas za pobraniem. Koszt opłaty pocztowej zostanie państwu zwrócony niezwłocznie po otrzymaniu przesyłki i przyjęciu reklamacji w terminie do …

Przesyłkę z reklamacją prosimy odesłać na adres:
Practic
30-348 Kraków
ul. Grota Roweckiego 10
Z dopiskiem „REKLAMACJA”

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, prosimy Państwa o kontakt z naszymi pracownikami:
Email: sklep@practic24.pl 
Tel: (012) 262-66-66, 261-16-10
W przypadku kontaktu telefonicznego prosimy Państwa o kontakt w godzinach otwarcia.

Pragniemy poinformować, że nasz sklep jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 17:00. w sobotę w godzinach 10:00 – 13:00,